Doradca Techniczny / Przedstawiciel Handlowy w branży HVAC

DOSPEL Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy,
  • Aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców, biur projektowych, dystrybutorów, hurtowni,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie Dospel Professional (centrale wentylacyjne) oraz Dospel Comfort,
  • Udzielanie porad techniczno-handlowych w zakresie doboru urządzeń wentylacyjnych,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Uczestniczenie w szkoleniach produktowych,
  • Doradztwo techniczne w zakresie wykorzystywania produktów firmy poprzez współpracę z generalnymi wykonawcami, instalatorami oraz biurami projektowymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Współpracy na zasadzie prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • Wykształcenia minimum średniego – mile widziane techniczne lub branżowe,
  • Mile widziana znajomość rynku branży instalacyjno-sanitarnej,
  • Mile widziane doświadczenie w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji,
  • Umiejętności skutecznego nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych,
  • Inicjatywy i kreatywności w pozyskiwaniu klientów,
  • Bardzo dobrej organizacja pracy,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników składające się z części stałej oraz prowizji,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym m.in. samochód służbowy,
  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe,
  • Pracę w młodym, prężnie działającym zespole,
  • Stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting