Doradca techniczny – mechanik

Integra Consulting Poland

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

INTEGRA Consulting Poland obecna jest na rynku od 18 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Partnera, firmy handlowej oferującej profesjonalny sprzęt ogrodniczy, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczny - mechanik

Miejsce pracy: Poznań / Baranowo

Twoje zadania będą polegały na:

  • doradztwie technicznym z zakresu obsługi i napraw urządzeń spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych;
  • diagnozie zgłaszanych problemów;
  • weryfikacji zasadności napraw gwarancyjnych przez dilerów marki;
  • wsparciu procesu sprzedaży robotów koszących - prowadzenie szkoleń produktowych, wizyty handlowe u dilerów, doradztwo techniczne (firma zapewni odpowiednie szkolenia merytoryczne w tym zakresie);
  • obsłudze zamówień - kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy, dostawcami części.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy posiadają:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub ukończone technikum mechaniczne;
  • wiedzę z zakresu mechaniki i elektrotechniki (w tym zasady działania silników);
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz wyobraźnię techniczną ;
  • dobrą znajomość języka angielskiego;
  • znajomość obsługi programów MS Office, mile widziane SAP;
  • cechy takie jak: otwartość, komunikatywność, chęć nauki, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym;
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i ciekawych doświadczeń;
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego;
  • współpracę w miłej atmosferze i zgranym zespole;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające posiadane kwalifikacje.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) za pomocą przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

INTEGRA Consulting znajduje się w czołówce polskich firm szkoleni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management