Doradca techniczny i serwisowy, Poznań

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca techniczny i serwisowy

Nr. Ref. MC/DTiSPoz/03/2015/

Opis stanowiska pracy:

– obsługa sprzedażowa klientów z zakresu dostaw armatury przemysłowej;

– doradzctwo techniczne dla klientów;

– nadzór nad obiegiem dokumentacji (protokołów serwisowych);

– utrzymywanie właściwych relacji z klientami i dostawcami;

– wsparcie procesu logistycznego – odbiór towarów od producenta, wysyłka towarów do klientów.

Wymagamy:

– wykształcenie wyższe techniczne/inżynierskie;

– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (jeden z nich na poziomie zaawansowanym);

– wiedza techniczna z zakresu armatury przemysłowej – mile widziana;

– doświadczenie w handlu min 2 lata(mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w firmie produkującej armaturę, bądź zajmującej się jej handlem);

– biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych;

– bardzo dobra znajomość MS Word, Excel, Power Point;

– umiejętność rozwiązywania problemów, komunikatywność.

Oferujemy:

– umowa o pracę;

– pełen etat;

– praca jednozmianowa (godz. 8.00 – 16.00);

– możliwości rozwoju;

– atrakcyjne wynagrodzenie + premie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacjiz zaznaczeniem numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.