Doradca techniczny ds. Klienta niemieckojęzycznego

OTTO Work Force

Brzeg, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Brzeg

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 49-306 Brzeg

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przetwarzanie składanych przez Klientów zamówień tzn.:

• wprowadzanie zamówień do systemu ERP,

• kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,

• przygotowanie dokumentacji technicznej,

• zamawianie materiałów na produkcję,

• nadzorowanie terminowości dostaw,

• organizację transportu i wystawianie dokumentów przewozowych.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,

• Atrakcyjne wynagrodzenie i premie.

WYMAGANIA

• Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą, zakupami lub logistyką (mile widziane w firmie produkcyjnej),

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

• Gotowość do odbywania 1-3 dniowych delegacji, ok. 1-2 razy w kwartale,

• Prawo jazdy kategorii B,

• Mile widziane doświadczenie techniczne i umiejętność czytania rysunków technicznych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.