Doradca techniczny do kontaktów z projektantami oraz rynkiem inwestycyjnym

COMAP POLSKA SP. Z O.O.

dolnośląskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma COMAP europejski producent armatury grzewczej i instalacyjnej
oraz rurowych systemów instalacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko

Doradcy technicznego

do kontaktów z projektantami oraz rynkiem inwestycyjnym na teren
województwa dolnośląskiego

Zakres obowiązków:
• Doradztwo techniczne w zakresie oferty Comap
• Aktywne poszukiwanie biur projektowych, projektantów
• Tworzenie bazy biur projektowych, projektantów
• Podtrzymywanie kontaktów z biurami projektowymi, projektantami
• Aktywne poszukiwanie firm wykonawczych rynku inwestycyjnego
• Tworzenie bazy firm wykonawczych rynku inwestycyjnego
• Podtrzymywanie kontaktów z firmami wykonawczymi rynku inwestycyjnego
• Organizacja i prowadzenie prezentacji oferty Comap
• Organizacja i prowadzenie szkoleń dla projektantów i firm wykonawczych rynku inwestycyjnego
• Organizacja spotkań integracyjnych dla projektantów i firm wykonawczych rynku inwestycyjnego
• Prowadzenie ewidencji i rozliczeń związanych z umowami prowizyjnymi dla projektantów
• Pozyskiwanie informacji w zakresie prowadzonych i istniejących inwestycji budowlanych
• Koordynacja działań z handlowcami Comap
• Koordynacja współpracy w zakresie obsługi inwestycji między handlowcami oraz klientami Comap

Wymagania

• Znajomość rynku inwestycyjnego oraz biur projektowych branży instalacji sanitarnych
• Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii sanitarnej
• Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
• Doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy technicznego
• Znajomość obsługi komputera
• Prawo jazdy kategorii B
• Znajomość programów wspomagających projektowanie instalacji sanitarnych firmy InstalSoft lub Sankom
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Comap jest częścią międzynarodowej, holenderskiej grupy przemysłowej Aal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie