Doradca techniczny – branża sanitarna

Progresso HR Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osoby do działu wsparcia technicznego na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:

• Współpraca z partnerami handlowymi oraz pracownikami terenowymi w zakresie doradztwa przy opracowywaniu zapytań technicznych

• Prowadzenie uzgodnień technicznych, kalkulacje i obliczenia systemów instalacyjnych oraz dobór urządzeń

• Współpraca z innymi działami w zakresie zastosowań produktów

• Doradztwo i ofertowanie

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – preferowana inżynieria sanitarna
• Wiedza i doświadczenie w dziedzinach: kalkulacja i obliczenia systemów instalacyjnych oraz dobór urządzeń
• Znajomość procesów: sprzedaż, dystrybucja, polityka cenowa
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność przeprowadzania: prezentacji, szkoleń oraz spotkań
• Obsługa komputera: środowisko Windows, A-cad, Power Point
• Zdolność w komunikacji interpersonalnej
• Zdolność do pracy w zespole
• Gotowość do odbywania podróży służbowych
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Umowę bezpośrednio z pracodawcą
• Możliwość rozwoju
• Stabilną pracę w renomowanej firmie

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria