Doradca techniczno-handlowy

Energy 5 Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Energy 5 Sp. z o.o. zatrudni doradcę techniczno-handlowego na teren południowej Polski.

Teren pracy to województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo lub mechanika i budowa maszyn;automatyka, elektryka, elektrotechnika, instalacje sanitarne;
  • znajomość zagadnień związanych z systemami mocowań budowlanych, fotowoltaiką, instalacjami solarnymi, instalacjami wiatrowymi itp.;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • mile widziana umiejętność obsługi programu auto-cad 2D;
  • mile widziana umiejętność i doświadczenie w zakresie współpracy z biurami projektowymi instalacji energii odnawialnych;
  • znajomość na poziomie komunikatywnym j. angielskiego lub niemieckiego;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji z klientami;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych, praca w terenie;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wymagrodzenie stałe oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami handlowymi;
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.

Prezentacja firmy

Firma ENERGY 5 Sp. z o.o. projektuje instalacje fotowoltaiczne or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Energetyka, Praca Inżynieria