Doradca Techniczno-Handlowy

Mecalux Sp. z o.o.

wielkopolskie, wielkopolskie

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowanie. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.
Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży ( mile widziane doświadczenie handlowe z branży regały magazynowe),
  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne ( komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów),
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • gotowość do samodzielnej pracy w terenie,
  • samodzielność, kreatywność
  • prawo jazdy kat. B;

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań magazynowych
  • realizacja ustalonego planu sprzedaży,
  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie.

Co oferujemy:

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, możliwość poszerzania kompetencji zawodowych, zdobycia cennego doświadczenia oraz indywidualnego rozwoju.

jesteś dla nas Kandydatem IDEALNYM! Czekamy na Twoją aplikację – zapraszamy! Prześlij nam swoje CV za pomocą poniższego przycisku.
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.