Doradca techniczno-handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki na stanowisku:

• Pozyskiwanie i współpraca z dystrybutorami, instalatorami, wykonawcami, projektantami,
• Realizacja planów sprzedażowych Firmy,
• Przygotowanie prezentacji i prowadzenie szkoleń dla dystrybutorów i projektantów,
• Stale monitorowanie rynku, aktualizacja oferty handlowej,
• Współpraca z wewnętrznymi działami Firmy,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Minimum jeden rok doświadczenie w zakresie sprzedaży i pozyskiwania projektów,
• Doświadczenie w sprzedaży produktu technicznego, mile widziane w obszarze HVAC, lub wod kan
• Prawo jazdy kategorii B,
• Przedsiębiorczość, asertywność, samodzielność w działaniu,
• Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
• System premiowy i atrakcyjne warunki pracy,
• Wyposażenie: telefon, laptop, samochód służbowy,
• Praca na terenie woj. Mazowieckiego z możliwością delegacji,

Numer referencyjny: DTH/wa2/03/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.