Doradca Techniczno-Handlowy

Dekra Praca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Sprzedaż urządzeń warsztatowych do serwisów oponiarskich oraz serwisów mechanicznych takich jak: urządzenia do geometrii, urządzenia do obsługi urządzeń do klimatyzacji, testery diagnostyczne, podnośniki warsztatowe, wyważarki, montażownice
• Instalacja i szkolenie przy uruchomieniu urządzeń
• Egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• 2 letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy,
• Znajomość lokalnego rynku
Motywacja własna, samodzielność, orientacja na wyniki
• Zdolności negocjacyjne
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
• Kreatywność, zaangażowanie
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz środowiska Windows
• Mile widziana wiedza specjalistyczna z branży wyposażenia serwisów samochodowych lub oponiarskich
• Doświadczenie w sprzedaży wyposażenia warsztatowego mile widziane,

Oferujemy:
• Pracę na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Niezbędne narzędzia pracy; samochód osobowy, laptop z dostępem do Internetu, telefon komórkowy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym: w okresie kilku pierwszych miesięcy – intensywne szkolenie wprowadzające oraz stałe wynagrodzenie bez względu na wyniki sprzedażowe),
• Szkolenie wprowadzające produktowe – zgodnie z harmonogramem wdrożenia

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie