Doradca Techniczno-Handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• rozwój marki na rynku mazowieckim,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• budowanie długotrwałych relacji z partnerem biznesowym z sektora przemysłowego - firm produkcyjnych, budowlanych, sprzątających, obiektów użytku publicznego,
• przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta,
• doradztwo techniczne w zakresie stosowania produktów,
• dbanie o pozytywny wizerunek na rynku,
• w przyszłości rozwój struktury sprzedaży na terenie Polski,

Wymagania:

• minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B,
• doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych dla klientów biznesowych z sektora przemysłowego będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność budowania relacji z partnerem biznesowym,
• doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
• wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej,
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• chęć rozwoju oraz nastawienia na realizację celów,

Oferujemy:

• praca w trybie Home Office na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
• samodzielną i interesującą pracę z niemieckim produktem o bardzo dobrej opinii na rynku,
• możliwość rozwoju struktur firmy na terenie Polski,
• atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + system prowizyjny)
• niezbędne narzędzia: samochód osobowy, laptop, telefon,
• teren działania: województwo mazowieckie.

Numer referencyjny: RPH/WA2/10/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.