DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

KDM

Warszawa / Michałowice / Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KDM Dariusz Mazur działająca od 15 lat w branży głębokiego fundamentowania, geoinżynierii i hydrotechniki zatrudni osobę charyzmatyczną i konsekwentnie dążącą do celu, na stanowisko:

DORADCY TECHNICZNO - HANDLOWEGO

Zadania:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • współpraca z kontrahentami zagranicznymi
  • pozyskiwanie nowych produktów i rynków
  • nadzór nad realizowanymi kontraktami
  • doradztwo techniczne i ofertowanie

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy
  • znajomość rynku budowlanego
  • wiedza z zakresu działalności firmy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem

z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

KDM Dariusz Mazur rozpoczęła działalność na rynku budowlanym w 19... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie