DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Agencja Headhunters

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży klimatyzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
• Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
• Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych;
• Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego);
• Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
• Koordynacja procesu realizacji zamówień;
• Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie;
• Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych.

Jeżeli uważasz, że posiadasz doświadczenie i wiedzę, o których mowa w ogłoszeniu, prześlij do nas swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne);
• Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno - wentylacyjnej;
• Potwierdzona skuteczność handlowa;
• Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu;
• Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiej prezentacji siebie i produktu, umiej samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży);
• Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy);
• Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów.

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym;
• Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego, wypłacanego kwartalnie;
• Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy;
• Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych; laptop, telefon komórkowy, dostęp do wyposażonego biura);
• Stały dostęp do wiedzy technicznej;
• Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników;
• Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste;
• Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego.

Każdy dokument aplikacyjny musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi