Doradca techniczno-handlowy

Agencja Headhunters

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Doradcy techniczno-handlowego

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami na terenie podległego regionu,
• Obsługa inwestycji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• co najmniej 2-letnie doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi lub wynajmem sprzętu budowlanego,
• Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
• Prawo jazdy kat. B,
• Komunikatywność,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Samodyscyplina.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi