DORADCA TECHNICZNO- HANDLOWY

Przedstawiciele.pl Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Od: Przedstawiciele.pl Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Płock

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Doradztwo / Konsulting

Firma będąca wiodącym producentem chemii budowlanej, w związku z rozwojem struktur sprzedaży, poszukuje:

Miejsce pracy: północna część woj. mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie w podległym regionie nowych klientów: dystrybutorów, inwestorów, architektów, wykonawców,
  • Realizacja budżetów: marży i sprzedaży,
  • Organizacja sprzedaży,
  • Analiza rynku.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia handlowego w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych inwestycji,
  • Doświadczenie w kontaktach z architektami, kierownikami budów, developerami, wykonawcami,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wiedza techniczna z zakresu chemii budowlanej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozwinięty system szkoleń,
  • Coaching techniczny i sprzedażowy,
  • Opiekę medyczną.