Doradca Techniczno-Handlowy

HRK S.A.

kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma, która zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości podzespołów stosowanych w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę kluczowych partnerów handlowych firmy.

Obowiązki:
  • wdrażanie i realizacja działań marketingowych, produktowych i serwisowych wspierających realizację polityki sprzedaży
  • regularne uczestnictwo w szkoleniach produktowych i spotkaniach handlowych
  • ścisła współpraca z wybranymi kluczowymi partnerami handlowymi firmy oraz prowadzeniu szkoleń

Wymagania
  • wykształcenie min. średnie
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży grzewczej – wymóg konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i silne zorientowanie na cel
  • umiejętność prowadzenia szkoleń technicznych
  • operatywność i samodzielność w działaniu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy
  • rozwój zawodowy w firmie zarządzanej w oparciu o standardy europejskie
  • pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia (stała pensja + premia)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon komórkowy, komputer, samochód służbowy)
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport
  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.