Doradca Techniczno - Handlowy

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Hauraton to znany w Europie niemiecki producent zagospodarowania wód opadowych. Firma w regionie Małopolski poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradcy Techniczno - Handlowego

Do obowiązków Doradcy będzie należało budowanie i rozwój marki Firmy Hauraton poprzez oferowanie i sprzedaż produktów Firmy, doradztwo techniczne na obszarze regionu Mazowsza. Docelową grupą klientów Firmy są biura projektowe, firmy wykonawcze, inwestorzy i dystrybutorzy.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie

• atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy

• intensywne szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe

• samochód służbowy i inne narzędzia pracy

• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne

• doświadczenie handlowe w branży instalacyjnej lub budowlanej

• dobra znajomość rynku inwestycyjnego w regionie Małopolski

• silna orientacja na efekt, samodzielność, zdolności organizacyjne

• prawo jazdy kat. B i znajomość pakietu Office

• mile widziane referencje i znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi