Opis stanowiska pracy

Doradca Techniczno - Handlowy
W związku z dynamiczną rozbudową struktur dystrybucyjnych na terenie województw: kujawsko-pomorskiego poszukujemy osób na stanowisko Doradca Techniczno – Handlowy.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Aktywne pozyskiwanie Klientów na podległym mu terenie budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami, oraz doradztwo techniczne w procesach produkcyjnych
• Realizacja planów sprzedażowych oraz jakościowych
• Przygotowanie ofert handlowych dla stałych oraz potencjalnych klientów
• Obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur
• Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
• Doradztwo i sprzedaż środków chemicznych oraz systemów wspomagających procesy produkcyjne

Oczekujemy:
• Wykształcenia średniego lub wyższego
• Znajomości procesów produkcji (mile widziane)
• Komunikatywności oraz wysokich umiejętności prezentacyjnych
• Umiejętności budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
• Orientacji na Klienta i jego potrzeby
• Zaangażowania, systematyczności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
• Silnej motywacji i samokontroli
• Wysokiej kultury osobistej
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjności

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników (podstawa + premia)
• Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
• System szkoleń personalnych i produktowych
• Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku pracy (samochód, telefon)

Prezentacja firmy

BIOGARDEN Polska Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą powstałą na pot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi