Doradca techniczno-handlowy

Assunto Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego klienta szuka pracowników na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

Zadania:

• doradztwo w zakresie doboru produktów o odpowiednich parametrach technicznych

• pozyskiwanie nowych klientów i negocjowanie warunków handlowych

• budowanie relacji z bieżącymi klientami, projektantami i autoryzowanymi partnerami

• zarządzanie procesem sprzedaży i odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

• odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania

Oczekujemy:

• znajomości zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa

• minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• wysokich zdolności interpersonalnych, analitycznych i umiejętności zarządzania czasem pracy

• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• wykształcenia wyższego

• prawo jazdy kat. B

• znajomości AutoCad oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

• satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

• umowę o pracę

• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

• wsparcie techniczne i szkolenia

• niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta