Doradca techniczno-handlowy

BASE Group

Gdańsk, pomorskie

BASE Group

Od: BASE Group
Miejsce pracy: Gdańsk

Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą specjalizującą się w wysokiej jakości prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. W obecnej chwili w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Nr ref.: DTH/MS/2017

Miejsce pracy: okolice Gdańska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań sprzedażowych (głównie z klientami zagranicznymi), zbudowanie strategii sprzedażowej w branży produkcji elementów metalowych
  • Zarządzanie relacjami z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy, budowanie długofalowych relacji
  • Reprezentowanie firmy w podległym obszarze, w tym udział w targach, wystawach, konferencjach
  • Aktywne pozyskiwanie klientów dostępnymi metodami/narzędziami, w tym analiza rynku i konkurencji
  • Obsługa handlowa zapytań, ofert, zamówień, faktur, należności oraz reklamacji klientów, doradztwo techniczne
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów stanowiskowych
  • Raportowanie osiągniętych wyników oraz stopnia realizacji celów.

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży metalowej
  • Wykształcenie wyższe techniczne, wiedza techniczna
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne- tworzenie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami
  • Umiejętność planowania, pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Przedsiębiorczość oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Rozwój zawodowy, atrakcyjne szkolenia
  • Premiowanie za efektywność
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, program sportowy, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze
BASE Group