Doradca Techniczno- Handlowy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Gdańsk

Doradca techniczno-handlowy

Nr ref. DTH/Wrocław/072016/EW

Nasza oferta:
- zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
- solidne wsparcie merytoryczne, handlowe oraz techniczne

Zadania:
- rozwijanie rynku sprzedaży w północnej części Polski
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami ( firmami instalacyjnymi i projektującymi oświetlenie)
- tworzenie ofert handlowych
- przeprowadzanie prezentacji i udział w spotkaniach sprzedażowych oraz negocjacjach
- doradztwo z zakresu techniki świetlnej

Nasze oczekiwania:
- wcześniejsze doświadczenie w branży technicznej (mile widziane w branży oświetlenia)
- wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- znajomość MS Office
- prawo jazdy kat. B
- baza zrealizowanych inwestycji przemysłowych będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: