Doradca Techniczno - handlowy

Meritus Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Human Focus Sp. z o.o., z siedzibą w Gdyni,

wpisana do Krajowego rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7910

dla swojego Klienta – producenta i dystrybutora maszyn dla przemysłu

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie nowych klientów

• rozwój sieci sprzedaży na terenie całego kraju

• doradztwo techniczne i budowanie relacji z klientami przemysłowymi

• realizacja celów sprzedażowych

Firma oferuje:

• stabilne warunki zatrudnienia

• narzędzia niezbędne do pracy

• system wynagrodzeń uwzględniający prowizje od sprzedaży

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży technicznej/przemysłowej

• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

• umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych

• doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji

• prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.) Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

\\\\\\\"Meritus Consulting to firma prowadząca działalność w obszarze zw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management