DK-PROF Sp. z o.o

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Miejsce pracy: CHRZANÓW k. Libiąż, Oświęcim, Pszczyna

Nr referencyjny oferty: DTH/CHRZANÓW

Opis stanowiska:

  • zapewnienie bieżącej obsługi administracyjnej Salonu Firmowego,
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów,
  • obsługa klientów indywidualnych w zakresie rzetelnej i fachowej informacji na temat oferowanych produktów (OKNA, DRZWI, ROLETY, BRAMY),
  • reprezentowanie firmy w relacjach z Klientami,
  • przygotowanie ofert,
  • doradztwo techniczne.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – preferowane budowlane lub ekonomiczne ,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • preferowane miejsce zamieszkania: CHRZANÓW i okolice.

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń,
  • wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne,
  • wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji ze zdjęciem pocztą elektroniczną z imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku oraz nr referencyjnym w temacie wiadomości klikając poniższy przycisk: