Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko DORADCY TECHNICZNO - HANDLOWEGO
(nr ref. DTH/04/16)
Do pracy w BOLESŁAWCU (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE)

Poszukujemy kandydatów do pracy dla naszego klienta będącego liderem w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej z PVC oraz aluminium. W związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować współpracę osobom, którzy chętnie podejmą się zadań związanych z obsługą klientów, przygotowywaniem ofert handlowych, profesjonalnym doradztwem technicznym, pozyskiwaniem nowych kontraktów oraz analizą rynku.

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

- potrafią swobodnie komunikować się w języku niemieckim w mowie i piśmie,
- potrafią słuchać i analizować potrzeby innych osób,
- lubią pracować stacjonarnie,
- nie boją się rozmawiać przez telefon,
- posiadają prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta