Opis stanowiska pracy

Firma z 30-letnim stażem w branży chłodnictwa i klimatyzacji SYSTHERM CHIK do swojego oddziału w Białymstoku zatrudni na atrakcyjnych warunkach doradcę techniczno- handlowego.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będą:

  • bieżąca obsługa klienta, w tym obsługa zapytań branżowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi w woj. podlaskim
  • budowanie długoterminowych relacji z kontrahentami
  • stały monitoring rynku branżowego
  • przygotowywanie ofert handlowych i realizacja zamówień
  • bieżąca obsługa oddziału, utrzymywanie korespondencji z centralą oraz kontrahentami,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym lub w trakcie studiów
  • znajomość branży

Atuty dodatkowe:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w branży (praca, praktyki, staże)
  • znajomość programu Symfonia Handel
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stałą atrakcyjną podstawę wynagrodzenia plus premie
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych  za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Lider HVACR z 30-letnim stażem w branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis