Doradca Techniczno - Handlowy

HRK S.A.

Białystok, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Doradca Techniczno - HandlowyMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż i realizacja celów na powierzonym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klient na rynku B2C
  • Budowanie relacji biznesowych
  • Raportowanie o wynikach sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie - najlepiej techniczne
  • doświadczenie w pracy na rynku B2C - warunek konieczny
  •  zorientowanie na osiąganie wyników
  • silna motywacja do intensywnej i samodzielnej pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód
  • umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.