DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

AS Technika

51-318 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

AS Technika jest młodą prężną firmą specjalizującą się w branży automatyki przemysłowej i HVAC.

Jesteśmy dystrybutorem firmy LG/LS w automatyce przemysłowej.

Zajmujemy się kompletacją dostaw w pełnym spektrum produktów wykorzystywanych do produkcji szaf sterowniczych.

Prefabrykujemy szafy sterownicze.

Oferujemy:

* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

* dajemy możliwość nauki wielu nowych rzeczy oraz wykorzystania swoich

umiejętności

*wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedawanych rozwiązań, urządzeń czy

całych systemów.

Wymagania

* wykształcenie techniczne związane z branżą

* prawo jazdy kat. B

* komunikatywność

* samodzielność w organizowaniu pracy

* znajomość branży oraz doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

AS Technika jest młodą prężną firmą. <br/>Jesteśmy dystrybutorem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja/premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi