Doradca techniczno-handlowy

P.H.U. Elektryk

41-205 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca obsługa klientów hurtowni oraz sklepu internetowego (fachowe doradztwo, sprzedaż produktów, przyjmowanie, kompletowanie i realizacja zamówień,
  • Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,
  • Aktualizacja ofert w sklepie internetowym,
  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Kontrola otrzymywanych dokumentów,
  • Dbanie o dostępność towarów oraz ich prawidłowe oznakowanie.
  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz prawidłową ekspozycję towaru;
  • Utrzymanie porządku na sali sprzedaży.
  • Obsługa programu magazynowo-handlowego
  • Udzielania informacji telefonicznej i e-mailowej na temat bieżącej oferty
  • Sporządzanie i monitorowanie ofert handlowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej)
  • Znajomość programu Comarch OPTIMA (moduł handel) lub podobnego oraz pakietu MS Office
  • Zdolności komunikacyjne i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętności handlowe

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji (praca stacjonarna w Sosnowcu)
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • System pracy w godzinach od 8:00 do 16:00
  • Szczegółowe wdrożenie stanowiskowe

Prezentacja firmy

Hurtownia Elektryczna Elektryk rozpoczęła działalność w 1991 roku. Mieśc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta