Doradca Techniczno-Handlowy

Smay Sp. z o.o.

31-587 Kraków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania to:
Negocjowanie i zdobywanie kontraktów dzięki czemu zrealizujesz wyznaczone cele sprzedażowe,
Spotkania z Klientami i budowanie trwałych, dobrych relacji handlowych,
Współpraca z zespołem sprzedażowym i technicznym.

Co proponujemy?
Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w fantastycznym zespole sprzedażowym,
Duże możliwości rozwoju zawodowego, liczne szkolenia i wyjazdy integracyjne,
Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne wyposażenie do realizacji zadań.

Miejsce pracy: Warszawa/ Wrocław/ Bydgoszcz/ Gdańsk

Wymagania

Czego oczekujemy?

Wykształcenia wyższego technicznego - preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo - ale niekoniecznie, jeśli jesteś dobry w sprzedaży- aplikuj!
Doświadczenie w branży HVAC będzie dodatkowym atutem,
Doświadczenia w sprzedaży w kanale tradycyjnym,
Dobrej znajomości pakietu MS Office,
Znajomości języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym,
Samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań ,
Postawy „can do!" oraz proaktywności w rozwiązywaniu problemów,
Komunikatywności, przebojowości i kreatywności w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Prezentacja firmy

SMAY Sp. z o.o. to polska firma consultingowo-produkcyjna, która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi