Opis stanowiska pracy

Aktualnie, do naszego biura poszukujemy Doradcy Techniczno – Handlowego, osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie sklepu internetowego oraz prowadzenie strony internetowej
Zakres obowiązków:
• weryfikacja zamówień internetowych i ich realizacja
• korespondencja z klientami, informacja telefoniczna
• aktualizacja bazy danych sklepu internetowego
• weryfikacja poprawności i aktualności serwisu
• pozycjonowanie, dbanie o wizerunek strony internetowej sklepu
• kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług internetowych
• czuwanie nad dostępnością i aktualnością oferty produktowej
• redagowanie tekstów na stronę
• prowadzenie kompleksowej obsługi konta allegro

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• realizacja planów sprzedaży
• pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę
• predyspozycje handlowe
• umiejętności pracy w zespole, komunikatywność i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
• przedsiębiorczość, energia, oraz decyzyjność w codziennej pracy

Prezentacja firmy

2K Serwis Sp. z o.o. Spółka komandytowa – Lider w budownictwie<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie