Doradca techniczno – handlowy ze znajomością AutoCAD

Progresso Sp. z o.o.

Siechnice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy usługowo-produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży usług obróbki stali, cięcia laserowego oraz strumieniem wody,

• przygotowywanie ofert handlowych,

• doradztwo techniczne i dobór technologii,

• prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy,

• przygotowywanie wstępnych modeli oraz dokumentacji technicznej,

• utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• wykształcenie wyższe techniczne,

• min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz rysunku technicznego,

• obsługa pakietu Ms Office,

• prawo jazdy kat. B,

• komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

• umiejętność pracy w zespole,

• dyspozycyjność do delegacji

Mile widziana znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• ciekawą i rozwijającą pracę,

• pracę w młodym, dynamicznym zespole

• możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi