Doradca Techniczno-Handlowy z językiem rosyjskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Polska, Ukraina, Rosja, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, Polska, Ukraina, Rosja

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w wytwarzaniu folii termokurczliwych, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Zadania:

• Utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami typu: hurtownie i firmy produkcyjne,

• Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży,

• Sprzedaż produktów firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów

oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

• Negocjacje i zawieranie kontraktów handlowych z klientami, głównie z branż: spożywczej

• Przygotowywanie i negocjowanie ofert oraz umów handlowych

• Bieżąca analiza rynku pod kątem identyfikacji nowych klientów z branży spożywczej

• Rozwój sprzedaży na rynku Polski oraz rynkach wschodnioeuropejskich oraz Krajach Unijnych

• Analiza konkurencji i opracowywanie metod zdobywania udziału w rynku w stale zmieniającym się

otoczeniu biznesowym

• Kompleksowa obsługa klienta w zakresie techniczno-handlowym

• Planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych

• Prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów

• Praca w terenie na obszarze : Warszawa oraz Polska, Ukraina, Niemcy

Nasze wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie w kontaktach handlowych B2B - mile widziane w branży spożywczej lub produkcyjnej

• Mile widziana znajomość specyfiki branży produktów spożywczych

• Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego-warunek konieczny

• Dobra znajomość języka angielskiego – pozwalająca na komunikację

• Doświadczenie w prowadzeniu bezpośrednich negocjacji i rozmów handlowych w firmach produkcyjnych

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów opakowaniowych dla branży spożywczej – mile widziane, ale niekoniecznie

• Wykształcenie wyższe techniczne lub wyższe o kierunku handlowym,

• Samodzielność, duże zaangażowanie, pozytywne nastawienie i silna motywacja do pracy

• Umiejętność zamykania długotrwałego procesu sprzedaży

• Sprawna obsługa komputera

• Prawo jazdy kategorii B

• Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych - praca na terenie Warszawy (Siedziba Główna) oraz Polski, Ukrainy, Rosji, z czasem również Niemcy.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

• Bonusy i benefity przewidziane dla stanowiska - premia zależna sprzedaży indywidualnej oraz od wyniku spółki

• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy

• Miłą atmosferę

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.