Doradca Techniczno - Handlowy z językiem angielskim i / lub niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Praca na podległym terytorium Polski - Śląsk/Małopolska/Podkarpacie/Świętokrzyskie

Siedziba firmy: miejscowość na terenie woj. śląskiego

Opis stanowiska:

  • Główne obowiązki na w/w stanowisku będą miały na celu utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami na podległym terenie; doradztwo techniczno - handlowe, reprezentowanie firmy.Pozostała część obowiązków będzie dedykowana poszukiwaniu nowych klientów na podległym terenie.
  • Prezentowanie koncepcji, produktów oraz rozwiązań systemowych bezpośrednio u klientów
  • Organizowanie, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych
  • Szczegółowe planowanie sprzedaży na powierzonym terenie
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego
  • Sporządzanie planów i strategii sprzedaży
  • Sporządzanie analiz rynku (konkurencji i potencjału sprzedaży)
  • Reprezentowanie firmy na targach i imprezach branżowych i udzielanie wsparcia przy ich organizacji
  • Sporządzanie raportów, dokumentów wewnętrznych zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w branży technicznej
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju sprzedaży na podległym terenie
  • Praktyczna wiedza z zakresu branży metalowej lub pokrewnej
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Skuteczność w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Komunikatywność
  • Samodyscyplina
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS-Office
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Gotowość do wykonywania pracy w systemie home office. Wizyty w siedzibie firmy 1 raz w miesiącu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia technicznego

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje
  • Możliwość współpracy z największymi światowymi koncernami
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta
  • Niezbędne narzędzia pracy jak laptop, telefon oraz samochód służbowy
  • Perspektywiczne stanowisko pracy w innowacyjnej firmie o światowym zasięgu
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałego wynagrodzenia oraz prowizji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: DTH/02/2020/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.