doradca techniczno- handlowy z jęz. angielskim (k/m)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy usługowej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 35998
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • obsługa techniczno-handlowa klientów w rejonie zachodniopomorskim i lubuskim
  • aktywne pozyskiwanie klientów, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i rozwiązań technicznych
  • komunikacja w języku angielskim z fabryką (zamówienia, terminy dostaw)

Oczekiwania:
  •  wykształcenie min. techniczne (mile widziane z zakresu urządzeń chłodniczych lub motoryzacji)
  • 2  lata doświadczenia w sprzedaży do firm
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację
  • znajomość Pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy i czasu
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość poznania branży motoryzacyjnej, chłodniczej oraz najnowocześniejszych rozwiązań technicznych
  • praca w biurze oraz w terenie u klienta
  • narzędzia pracy: samochód, komputer , telefon
  • wsparcie firmy we wdrożeniu w branżę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)