Doradca Techniczno – Handlowy z doświadczeniem w branży obróbka skrawaniem

Adecco Poland Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta narzędzi skrawających, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w zakresie sprzedaży narzędzi skrawających na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego ;

• Dbanie o rozwój współpracy z obecnymi klientami;

• Konsultacje i doradztwo w sprawach technicznych;

• Kreowanie, wsparcie i rozwój sprzedaży w dedykowanym regionie sprzedaży w oparciu o przyjętą strategię rozwoju firmy;

• Wdrażanie nowych narzędzi;

• Zapewnienie serwisu technicznego u klienta;

• Monitorowanie rynku i konkurencji;

• Prowadzenie dokumentacji handlowej oraz raportowanie wyników bezpośrednio do Dyrektora Handlowego.

Wymagania:

Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży narzędzi do obróbki skrawaniem – warunek konieczny;

• Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

• Bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem;

• Wykształcenie techniczne, min. średnie (preferowane specjalności technologia obróbki skrawaniem i pokrewne);

• Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word);

• Zdolność dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielność;

• Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Pracę od poniedziałku do piątku o charakterze mobilnym na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego;

• Narzędzia do wykonywania powierzonej pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;

• Wynagrodzenie podstawowe oraz premie kwartalne uzależnione od wyników pracy;

• Ubezpieczenie medyczne;

• Szkolenia w kraju oraz zagranicą.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.