Doradca Techniczno- Handlowy z branży HVAC

LOXIMIDE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie ofert, dobór urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych
• Utrzymywanie kontaktów biznesowych z klientami (projektanci, firmy instalacyjne)
• Bieżąca obsługa klientów, realizacja zamówień
• Prezentacja oferty firmy
• Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego technicznego, mile widziany kierunek inżynieria środowiska
• Wiedza z zakresu wentylacji ogólnej
• Mile widziana znajomość branży HVAC
• Znajomość języka angielskiego,
• Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
• Dobra znajomość obsługi komputera: pakietu Office
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Pracę na samodzielnym stanowisku
• Duże możliwości rozwoju,
• Szkolenia zawodowe, dodatkowe benifity

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma LOXIMIDE Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Jesteśmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria