Doradca Techniczno - Handlowy w systemie home office

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, Stargard, Gryfino, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Gryfino

OBOWIĄZKI

  • wykonywanie założonych planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów i dbanie o kontakty z pozyskanymi już klientami
  • budowa długotrwałych więzi z klientami, podtrzymywanie kontaktu z klientami, opieka nad projektami
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji np. umów oraz raportowanie bieżących spraw

WYMAGANIA

  • doświadczenie w sprzedaży produktów mile widziana. Sprzedaż z obszaru wyposażenia magazynów, warsztatów oraz sklepów
  • znajomość technik sprzedaży, negocjacyjnych oraz mediacyjnych - warunek konieczny
  • umiejętność pracy indywidualnej, samodyscyplina
  • umiejętność pracy przy określonych zadaniach i oczekiwanych wynikach
  • dyspozycyjność do podejmowania podróży służbowych
  • znajomość MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz

OFERUJEMY

  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym od zaraz
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.