Doradca techniczno-handlowy w branży HVACR

Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad klientami z podległego regionu, poszukiwanie nowych odbiorców, monitoring rynku i inwestycji .

Ponadto: realizację polityki sprzedażowej przedsiębiorstwa i współpracę z Centralą firmy.

Wymagania

- mile widziana znajomość branży HVACR
- doświadczenie, jako handlowiec
- preferowane wykształcenie wyższe techniczne (preferowana inżyniera środowiska (chłodnictwo, wentylacja, mechanika i budowa maszyn etc.)
- bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,
- znajomość obsługi pakietu biurowego Ms Office (Word, Excel, PowerPoint)
- język angielski (minimum poziom komunikatywny)
- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma handlowo-usługowa - branża HVAC.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management