Doradca techniczno-handlowy / Specjalista ds. sprzedaży

Firma Handlowa Anzin

Szamotuły, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy, Hurtownia Elektryczna ANZIN poszukuje odpowiedzialnej i ambitnej osoby na stanowisko:

w oddziale w Szamotułach.

Obowiązki:

•aktywna sprzedaż hurtowa i detaliczna
•pozyskiwanie nowych oraz obsługa bieżących klientów (B2B)
•budowanie długotrwałych relacji z klientami
•analiza rynku pod kątem rozwoju sprzedaży
•przygotowywanie ofert cenowych
•prowadzenie negocjacji handlowych
•kreatywne podejście do promocji firmy i działań marketingowych

Wymagania:

MINIMUM 2-LETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY
•znajomość rynku sprzedaży artykułów elektrotechnicznych w Polsce
•aktywne prawo jazdy kat. B
•biegła umiejętność obsługi komputera szczególnie programów: MS Outlook, MS Word, MS Excel.
•umiejętności negocjacyjne
•zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyników
•systematyczność oraz samodzielność w działaniu
•umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

•pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
•atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
•atrakcyjne warunki zatrudnienia
•niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji (CV i list motywacyjny)

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Firma Handlowa ANZIN powstała w 1992 roku jako Firma handlowa IMP... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie