Doradca techniczno-handlowy - Rolki Transportowe - Listwy Rolkowe

B2B-Europe.pl Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w dziale handlowym firmy zajmującej się sprzedażą i doradztwem technicznym B2B . Odbiorcami naszych produktów są zakłady produkcyjne. Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za sprzedaż następujących produktów:

- rolki transportowe do podajników - transporterów
- listwy rolkowe do magazynów i maszyn produkcyjnych ,

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie także za:
- obsługę obecnych klientów,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- utrzymywanie z nimi uczciwych relacji handlowych,
- prezentowanie produktów w działach technicznych potencjalnych klientów
- przygotowywania ofert handlowych,
- sporządzania raportów handlowych.

Zatrudnionej sobie oferujemy:
- szkolenie produktowe (zastosowania, przeznaczenie, zasady działania naszych produktów)
- pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- ciekawą pracę z nowymi wyzwaniami
- wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (po okresie próbnym)
- odpowiednia narzędzia pracy (samochód, komp, tel)
- miłą atmosferę

Wymagania

- silnej motywacji w realizacji celów,
- samodzielności w pracy, otwartości na nowości techniczne
- umiejętności identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji (umiejętności sprawnej komunikacji)
- oczekujemy znajomości rysunku technicznego
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B (najlepiej bezpośredniej),
- posiadania prawa jazdy kat B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
- biegłej znajomości obsługi komputera
- język obcy (ros, niem, ang ) będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym działającym na rynku od 2003 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi