Golden Solutions – Consulting i Doradztwo

Doradca Techniczno-Handlowy (obróbka skrawaniem)

Od: Golden Solutions – Consulting i Doradztwo
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

O firmie:

Dla naszego Klienta poszukujemy praktyka, który dołączy do zespołu sprzedażowego firmy, która jest doradcą i dystrybutorem narzędzi do obróbki skrawaniem, znanych i cenionych marek.

Firma od ponad 25 lat oferuje nie tylko nowoczesne narzędzia, ale również specjalistyczne doradztwo techniczne. Nasz Partner specjalizuje się w narzędziach skrawających i oprzyrządowaniu do obrabiarek CNC. Stara się oferować swoim Klientom dostęp do szerokiego asortymentu, ponad 250 tys. fachowych narzędzi katalogowych i narzędzi specjalnych. Ponadto gwarantuje profesjonalny serwis i kompleksowe wsparcie techniczne, wdrożenie produktu u klienta oraz testy narzędzi.

Cele, zadania, obowiązki:

  • Rozwój rynku poprzez nawiązywanie nowych kontaktów handlowych na podległym terenie.
  • Utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji z klientami oraz rozwijanie współpracy z nimi.
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz negocjowanie warunków handlowych.
  • Doradztwo techniczne mające na celu zaproponowanie najkorzystniejszego rozwiązania z punktu widzenia klienta oraz pomoc w rozwiązaniu problemu.
  • Wdrożenia produktu u Klienta oraz prowadzenie testów technicznych.
  • Uczestniczenie w comiesięcznych spotkaniach z zespołem sprzedaży w siedzibie firmy, współudział w kształtowaniu strategii sprzedaży na podległym terenie.

Oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu procesów obróbki skrawaniem, narzędzi skrawających oraz znajomość zagadnień technicznych - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w sprzedaży i zastosowaniu narzędzi do obróbki skrawaniem do firm produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Jednak jeśli jesteś praktykiem, posiadasz doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale obróbki skrawaniem i chcesz się przekwalifikować, zdobyć doświadczenie w pracy w strukturach handlowych ta oferta jest również dla Ciebie.
  • Wykształcenie techniczne (preferowana technologia obróbki skrawaniem lub pokrewne kierunki).
  • Ukierunkowanie na cel, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność.
  • Umiejętność nawiązywania pierwszego kontaktu, budowanie dobrych relacji, otwartość.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi komunikacji elektronicznej.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dobre wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od realizacji celów.
  • Cykl szkoleń oraz wsparcie przełożonego i kolegów z zespołu.
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy również do celów prywatnych, komputer, telefon.
  • Samodzielność i swobodę w działaniu, partnerstwo oraz duży kredyt zaufania.
  • Wszystkie szczegółowe informacje zostaną przekazane zainteresowanym kandydatom w czasie rozmowy telefonicznej lub na spotkaniu rekrutacyjnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania.