Doradca techniczno handlowy - Nowy Sacz, Tarnow, Rzeszow, Gorlice, Krosno

Reca Polska Sp. z o.o.

Nowy Sacz, Tarnow, Rzeszow, Gorlice, Krosno, małopolskie

Chcesz wykorzystywać swoje umiejętności i rozwijać się w międzynarodowej firmie? Interesujesz się branżą techniczną? Lubisz majsterkować? Chcesz brać udział w budowaniu strategii sprzedażowej w prężnie rozwijającej się międzynarodowej grupie?

Dołącz do naszego zespołu!

Wiodący, światowy koncern z branży narzędziowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Od: Reca Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nowy Sacz, Tarnow, Rzeszow, Gorlice, Krosno

Chcesz wykorzystywać swoje umiejętności sprzedażowe i rozwijać się w międzynarodowej firmie? Interesujesz się branżą techniczną ? Chcesz brać udział w budowaniu strategii sprzedażowej prężnie rozwijającej się międzynarodowej grupie? Dołącz do naszego zespołu!

Wiodący, światowy koncern RECA z branży śrubowej i narzędziowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko

Doradca techniczno handlowy
Nr. Ref: DTH/mlp/10/2013

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za realizowanie indywidualnych planów sprzedaży, pozyskiwanie i obsługę klientów na rynku lokalnym, prowadzenie aktywnej działalności marketingowej. Na wybranym stanowisku idealnie sprawdzą się osoby, które łatwo nawiązują kontakty, posiadają silną motywację do pracy i nastawione są na osiągnięcie sukcesu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • co najmniej 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku lokalnego
  • znajomość merchandisingu i zasad sprzedaży
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie w pracę
  • umiejętność organizacji pracy
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajmość branży narzędziowej
  • znajmość j. Niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz satysfakcję płynącą z udziału w sukcesach firmy
  • obsługa regionu w pobliżu miejsca zamieszkania
  • wynagrodzenie podstawowe, premia i prowizja
  • samochód służbowy
  • cykl szkoleń
  • prace w perspektywicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym standardzie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"