Doradca techniczno-handlowy klienta

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów na przydzielonym terenie (wizyty, doradztwo, ofertowanie, realizacja zamówień, monitorowanie płatności)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy

Wymagania:

  • znajomość technik negocjacji i sprzedaży
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B, 2 letni staż prowadzenia pojazdu
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie programów Microsoft Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu / marketingu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premie zależne od osiąganych wyników
  • szkolenia i niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w firmie

Oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy
  • zaangażowanie się w rozwój firmy
  • chęci poznawania nowych produktów
  • determinacji w realizacji założonych celów