Doradca Techniczno-Handlowy (Gdynia)

Saint-Gobain Polska Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

TADMAR działa na rynku od 20 lat. Tworzy dynamicznie rozwijającą się sieć hurtowni branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. Sieć TADMAR należy do Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana.

Firma jest częścią międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, światowego lidera na rynkach związanych z budownictwem. Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane, oferując innowacyjne rozwiązania w odpowiedzi na wyzwania związane z rozwojem gospodarczym, oszczędnością energii oraz ochroną środowiska. Grupa Saint-Gobain jest obecna w 64 krajach i zatrudnia prawie 190 000 pracowników. W Polsce Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych, posiada ponad 25 zakładów produkcyjnych, zatrudniając blisko 7 000 osób.

Aktuanie poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (GDYNIA)

Zakres obowiązków:

-realizacja założonych planów sprzedaży,
-utrzymywanie bezpośrednich kontaktów i zaawansowane doradztwo techniczne dla klienta typu: zakład instalacyjny, firma wykonawcza, inwestor,
-aktywna współpraca ze stałymi i potencjalnymi klientami,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-doświadczenia w kontaktach handlowych
-mile widziana wiedza techniczna z branży instalacyjnej/grzewczej/sanitarnej/sieci zewnętrznych
-samodzielności i silnej motywacji do pracy
-umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
-sprawnej obsługi komputera
-prawa jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

SAINT-GOBAIN jest światowym liderem na rynkach związanych z budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta