Doradca techniczno-handlowy (farby proszkowe)

Lepsza Praca

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta – producenta farb proszkowych – poszukujemy osoby na stanowisko

Województwo śląskie, opolskie, małopolskie, lubelskie, lubuskie, podlaskie, pomorskie, dolnośląskie, podkarpackie

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż farb proszkowych
  • Obsługa lakierni zakładów przemysłowych
  • Diagnozowanie potrzeb klienta
  • Doradztwo techniczne z zakresie oferowanych farb proszkowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych na wyznaczonym terenie
  • Raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży przemysłowej
  • Doświadczenie w sprzedaży farb proszkowych
  • WARUNEK KONIECZNY – j. angielski (komunikatywny)
  • znajomość rynku farb proszkowych
  • znajomość zagadnień branży budowlanej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie