doradca techniczno-handlowy (farby mineralne)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych Klientów, producenta farb mineralnych, będącego wieloletnim i kompetentnym partnerem konserwatorów zabytków, architektów, projektantów i wykonawców, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 22720
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami na terenie woj. pomorskiego (firmy wykonawcze, architekci, konserwatorzy zabytków, inwestorzy)
  • samodzielne prowadzenie doradztwa technicznego i handlowego dla Klientów
  • organizacja szkoleń, seminariów, pokazów
  • udział w targach, konferencjach i szkoleniach

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: budownictwo, architektura, konserwacja zabytków oraz pokrewne)
  • doświadczenie w pracy branży budowlanej i/lub konserwatorskiej będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (preferowany) lub niemieckiego
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu, odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • umiejętności handlowe
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komplet narzędzi niezbędnych do pracy
  • szkolenia dostosowane do potrzeb

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)