Doradca techniczno - handlowy ds. narzędzi CNC

ITA Tools Sp. z o.o.

30-556 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w handlu na terenie Polski i Europy wschodniej. Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się narzędzia hiszpańskiego producenta, które mocno wspierają rynek budowlany. Doceniamy tych, którzy chcą się rozwijać razem z nami.

Wspieramy, doradzamy i serwisujemy.

Według wypracowanego wzajemnie Standardu Obsługi Klienta, kierujemy się trzema zasadami:

- profesjonalna obsługa poprzez podnoszenie kwalifikacji,

- poszerzanie oferty poprzez analizę potrzeb,

- zespołowa praca kluczem do sukcesu.

Firma poszukuje kandydata na stanowisko Doradca techniczno - handlowy ds. narzędzi CNC

Zadania:

• Obsługa kontrahentów, kontakt mailowy i telefoniczny

• Kontakt bezpośredni i utrzymywanie stałych relacji z Dostawcami

• Wystawianie faktur VAT

• Przygotowywanie ofert sprzedaży

• Wspieranie działu Sprzedaży Detalicznej

• Udział w Targach branżowych i szkoleniach

Wymagania

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Biegła obsługa aplikacji biurowych

• Komunikatywność, samodzielność

• Dobra organizacja pracy

• Znajomość branży będzie atutem

• Znajomość podstaw rysunku technicznego

Oferujemy

• Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę

• Wykwalifikowany zespół osób

• Szkolenia wewnętrzne

• Dodatkowe benefity

Prezentacja firmy

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. oferuje narzędzia do obróbki drewna,<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management