Doradca techniczno-handlowy ds. Infrastruktury

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią Grupy Saint–Gobain. TADMAR to sieć dynamicznie rozwijających się hurtowni branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  •  Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży,
  •  Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów hurtowni,
  •  Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  •  Budowanie długotrwałych relacji z partnerami handlowymi,
  •  Monitorowanie rynku pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji remontowo-budowlanych.

 Wymagania:

  •  Doświadczenie w sprzedaży oraz zdolność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych,
  •  Znajomość branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej m. in. producentów i produktów,
  •  Znajomość lokalnego rynku inwestycji i wykonawców,
  •  Wykształcenie techniczne,
  •  Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane),
  •  Elastyczne podejście do pracy i otwartość na zmiany,
  •  Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  •  Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  •  System premiowania skorelowany z wynikami,
  •  Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  •  Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer i samochód służbowy),
  •  Pracę poniedziałek – piątek.

Prezentacja firmy

SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION<br/>PRODUCTS POLSKA dostarcza<br/>innow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi