Doradca Techniczno- Handlowy do działu Armatury

Agencja Headhunters

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji pod nr 10079.
Dla naszego Klienta, firmy z branży systemów automatyzacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• pozyskanie portfela klientów i opieka nad nimi,
• dobór rozwiązań w przemyśle, w oparciu o zawory i przepustnice wraz z napędami i sterowaniem,
• praca głównie w terenie do momentu osiągnięcia odpowiedniego portfela zamówień cyklicznych, wyjazdy do klientów w regionie Dolnego Śląska i województw ościennych.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektronika, mechanika, elektryka),
• doświadczenie zawodowe w firmie handlowo-technicznej z branży instalacyjnej (głównie dobór zaworów i ich sterowania na rurociągach),
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość języka ang. w mowie i piśmie,
• wysoka kultura osobista i zdolność organizacji własnego czasu pracy,
• umiejętność prowadzenia negocjacji,
• zdolność szybkiego nawiązywania kontaktu i dopasowania się do rozmówcy,
• kreatywność i zdolność szybkiego uczenia się.
• Komunikatywność i umiejętności współpracy w zespole.
Mile widziane:
• znajomość sieci przemysłowych – np. Profibus, szkolenia z technik sprzedaży oraz zarządzania zasobami ludzkimi,
• umiejętność wykonania podstawowych prac instalacyjno-serwisowych.
Nasz Klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie,
• szkolenia wewnętrzne,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne