Doradca Techniczno-Handlowy (Cała Polska) [KL/DTH/...]

Agencja Headhunters

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży klimatyzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Nr. referencyjny: KL/DTH/...

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
  • Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych;
  • Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego);
  • Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień
  • Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie
  • Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne)
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej
  • Potwierdzona skuteczność handlowa
  • Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
  • Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiej prezentacji siebie i produktu, umiej samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży)
  • Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy)
  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego, wypłacanego kwartalnie
  • Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy
  • Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych; laptop, telefon komórkowy, dostęp do wyposażonego biura)
  • Stały dostęp do wiedzy technicznej
  • Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
  • Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego

Lokalizacja :

  1. WARSZAWA - WWA
  2. SZCZECIN - SZ
  3. KRAKÓW - KR
  4. KATOWICE - KS
  5. ŁÓDŹ - LO
  6. TORUŃ - TO
  7. BYDGOSZCZ - BG

Jeżeli uważasz, że posiadasz doświadczenie i wiedzę, o których mowa w ogłoszeniu, prześlij do nas swoje CV.

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych,
  • UWAGA: w temacie/treści wiadomości wpisany nr. ref. w zależności od lokalizacji np. KL/DTH/WWA.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi